2014. 10 22.

Megtartotta alakuló ülését az új képviselő-testület

Október 21-én délután 14 órakor tartotta alakuló ülését városunk frissen megválasztott képviselő-testülete. Az ülésen dr. Molnár Attila polgármester mindenekelőtt a komáromiak támogatását köszönte meg, azt, hogy továbbra is városvezetőként szolgálhatja az itt élőket!

A polgármester hangsúlyozta a következő öt esztendő során városunk új, építkező szakaszba lép! Közel 35 milliárd forint fejlesztési tőke áramlik Komáromba. A már lezajlott hulladéktelep rekultiváció, valamint a folyamatban lévő gátépítés, és ipari park fejlesztése mellett további milliárdos projektek kezdődnek hamarosan. A Csillag erőd kulturális célú felújítása jövő tavasszal indul, folyamatban van geotermikus energia projektünk, illetve a jelenlegi tervek szerint 2018-ra az új dunai hidat is felavathatjuk majd.

A polgármesteri, valamint a képviselői eskütételek után a testület megválasztott tagjai átvették megbízóleveleiket.

Komárom Város Képviselő-testületének tagjai 2014-2019:

Dr. Molnár Attila – FIDESZ-KDNP, polgármester (3-as számú választókerület)

Takács József – FIDESZ-KDNP (1-es számú választókerület)
Sárai János – FIDESZ-KDNP (2-es számú választókerület)
Hamrák Zsófia – FIDESZ-KDNP (4-es számú választókerület)
Dombay Gábor – FIDESZ-KDNP (5-ös számú választókerület)
Dr. Nemes Andrea – FCKE-DK (6-es számú választókerület)
Szabó István FCKE-DK (7-es számú választókerület)
Czita János - független (8-as számú választókerület)

Horváth Zsolt – FCKE-DK (kompenzációs listáról)
Turi Bálint – FIDESZ-KDNP (kompenzációs listáról)
Babják Csaba - JOBBIK (kompenzációs listáról)

GALÉRIA itt!

Hírek